Rezerwacja terminu na adres mailowy mk@slowlinelook.pl

Cześć:) Mam na imię Magda i zajmuje się stylizacją ubioru.

 

Moimi pierwszymi Klientami byli narzeczeni, którym organizowałam śluby. Obok tortów, sal i kwiatów pomagałam w kwestiach wizerunkowych. Czułam, w której sukni Panna Młoda rozbłyśnie. Mam to w DNA. Jestem wnuczką krawcowej, córką szyjącej mamy i u nas po kądzieli naparstek jest powszechny jak klawiatura i monitor. Po 10 latach pożegnałam śluby i tak zaczęły się moje stylizacje. Z kolei moją pierwszą nie – ślubną Klientką była dziewczyna z klubu go – go. Potrzebowała szałowej, scenicznej stylówki. Wtedy dowiedziałam się, że „szklanki”….. mogą mieć obcas?! (dodam, że dość rzadko spotykany na ulicy)

Zajmuję się stylizacją, bo to lubię. To mój sposób na relacje z kobietami. Z czasem odkryłam, że wcale nie chodzi tak bardzo o ubieranie się, ale o spotkanie z samą sobą. Stylizacja ubioru to metoda, fashion – narzędzie, ja jestem tylko „lustrem”.  Najważniejsze masz już w sobie. Bez względu na wiek, status i stan posiadania. Trzeba tylko pozwolić się temu odkryć i uzewnętrznić. I uwierzyć w siebie oraz słowom piosenki: „Coś mówi mi że, jeszcze wszystko będzie możliwe”. Wierzę w tę zmianę i wartość drogi, która do niej prowadzi.

Moja praca to przyjemność spotkania drugiego człowieka. To okazja poznania kogoś takiego jak Ty i dowiedzenia się kim jesteś, co lubisz i jak widzisz świat. To jedyna w swoim rodzaju sposobność uczestniczenia w czyjejś metamorfozie. To wreszcie okazja bycia świadkiem „efektu motyla”, kiedy niewielka zmiana w wyglądzie może i często staje się początkiem znaczących zmian na innych płaszczyznach życia. Tak może być i z Tobą. I właśnie dlatego ta praca tak mi się podoba.