Rezerwacja terminu na adres mailowy mk@slowlinelook.pl

FAQ - najczęsciej zadawane pytania

Do czego może mi się przydać stylizacja ubioru? (skoro nie jestem aktorką, prezeską, gwiazdą TV ect.)

Przede wszystkim, żeby się zaakceptować. Poświęcić sobie czas. Wyrazić siebie. Dobrze poczuć się ze sobą. Zmienić przekonania na temat swojego wyglądu. Nabrać pewności siebie. Realnie popatrzeć na swoje mocne i słabsze strony. Dzięki swojemu wyglądowi lepiej komunikować się z otoczeniem nie tylko zawodowym, ale i prywatnym. Stać się bardziej czytelną. Stylizacja ubioru to wskazówki i sugestie, które mają pomóc ożywić Twój potencjał. Jedyny i niepowtarzalny w skali międzygalaktycznej.

Dla kogo stylizacja ubioru?

Dla tych, które:

  • nie znają się na modzie (i nie chcą się znać)
  • nie interesują trendami (i bardzo dobrze!)
  • nie lubią robić zakupów ubraniowych (albo robią je z oporem)
  • nie wiedzą jak robić te zakupy (albo chcą się dowiedzieć jak robić to efektywniej)
  • nie mają nic w szafie, mają odrosty, niezrobione paznokcie i nadwagę (niepotrzebne skreślić)

Jednocześnie przynajmniej czasem chcą dobrze wyglądać, a najczęściej chcą zwyczajnie dobrze poczuć się we własnej skórze.

Czy muszę robić zakupy?

NIE!

Skorzystanie z usług Przeglądu Szafy lub Opracowania Stylizacji Ubioru nie wiąże się z pójściem na zakupy.

Ale jeśli bardzo chcesz to zakupy mogą być opcją na życzenie, po zrealizowaniu usług Przeglądu Szafy lub Opracowania Stylizacji Ubioru lub obu w pakiecie. Jeśli ktoś chce może też robić zakupy w ramach Opracowania Stylizacji Ubioru, kiedy w sklepach przedstawiam nowe propozycje i zestawy jako przykłady.

Czy stylistka będzie mi coś narzucać?

Stylistka może czasem coś narzucić…..np.: płaszcz, jak się ochłodzi:) Zadaniem stylistki jest pomoc w odczytaniu tego, co już jest naszą „własnością” (tylko tego nie widzimy) oraz zaproponowanie czegoś, co będzie tę „własność” reprezentować. Nie każdy i nie od razu jest gotowy przyjąć wszystkie sugestie, a tym bardziej je zastosować. I to jest ok! Wszystko ma swój czas.

Jak przygotować się do Przeglądu Szafy?

Najlepiej być wyspanym, najedzonym i w dobrym nastroju:) W dalszej kolejności proszę nie robić porządku w szafie, bo nie ma to najmniejszego sensu i tak z niej będziemy wyrzucać. Ja nie muszę tam nawet zaglądać. Dobrze jest przygotować sobie łatwy dostęp do lustra pokazującego całą sylwetkę oraz miejsce, gdzie będziemy rzeczy układać na kupki. Na sobie warto mieć coś, co łatwo i szybko się ściąga, bo dużo będziemy mierzyć. Plastikowe worki mile widziane:)

Czy mogę zabrać ze sobą mamę, siostrę, przyjaciółkę, chłopaka, męża, kuzynkę ect.?

Niestety nie, ponieważ 100% uwagi można poświęcić tylko jednej osobie. Dodatkowo towarzystwo osób, które nas znają, nie pozostaje bez znaczenia dla efektu końcowego.

Jak długo czeka się na e-book z podsumowaniem Przeglądu Szafy lub Opracowania Stylizacji Ubioru?

Do 4 dni roboczych.

Jestem mężczyzną czy mogę skorzystać z usługi?

Niestety nie, usługa skierowana jest tylko do Dam. Ale wiem, że konkurencja interesuje się również Panami:)